Limanbet Belge İstiyor Mu?

Limanbet belge istiyor mu sorusu genellikle hesap açmayı düşünen takipçilerimiz tarafından yönetilmekte olan oldukça önemli bir sorudur. Soruya yanıt verirken üyelik işlemlerini ödeme profilini de masaya yatırıyoruz. Ancak en baştan sona söyleyebiliriz ki site eski günlerini arıyor. Bu sebeple daha kaliteli bir siteden hizmet almak istiyorsanız Piabet giriş yapabilir sitenin kaliteli ve güvenilir olan pek çok farklı alternatifinde 4 farklı ilk üyelik bonusu avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ancak Limanbet giriş yaparak siteden hizmet almayı düşünüyorsanız hangi aşamalarda belge sunmanız gerektiğini ve hangi hizmetlerde belgesiz olarak uygulamalardan faydalanabileceğinizi aşağıda belirteceğiz.

limanbet-belge-istiyor-mu

Limanbet Üyelik İçin Belge İstiyor?

Son dönemde biraz sıkıntı yaşatan sitelerden birisi olan Limanbet kayıt ve üyelik işlemleri takipçilerimizin merak ettiği konulardan birisidir. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan kayıt ol butonuna tıkladığınızda çevrimiçi olarak açılacak olan formu doldurabilirsiniz. Eksiksiz formu doldurduğunuzda eposta adresinize bir bağlantı gönderilecektir. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra Limanbet üyelik için belge istiyor mu sorusunun yanıt aşamasına geçilmektedir. Çünkü üyeliğinizin tamamlanabilmesi ve sistemde aktif bir üye olabilmeniz için mutlaka belgesi sunmanız gerekmektedir. Talep edilmiş olan belge kimlik fotokopisi olmak durumundadır. Aynı zamanda fotoğraflı olan herhangi bir resmi belgenin fotokopisini gönderdiğinizde de kabul edilecektir. Belgeyi gönderirken destek@saraycasino.com eposta adresini kullanabilirsiniz. Akıllı telefonda çekeceğiniz bir fotoğraf veya tarayıcıdan geçirmiş olduğunuz belge kabul edilecektir.

Limanbet Ödemeler İçin Belge İstiyor Mu?

Kayıt ve üyelik işlemlerinde sunacak olduğunuz belge sitenin veri tabanında yer alacak ve hiç kimseyle paylaşılmayacaktır. Daha sonrasında yöneltilen Limanbet ödemeler için belge istiyor mu sorusunda ödeme yöntemlerini inceliyoruz. Sitede Cepbank ve Banka havalesi yöntemlerini kullanarak ödeme talebi oluşturabiliyorsunuz. Günlük maksimum 15 bin TL çekim hakkınız bulunmaktadır. Bu noktada Limanbet sizden belge istemiyor. Ancak genel kurallar ve şartlar kısmında belirtildiği üzere herhangi bir güven sorunu olduğunda, şüpheli durum gerçekleştiğinde belge isteme hakkı site tarafında saklı tutulmaktadır. Fakat genel prosedürlerde genellikle ödemeler yapılırken belge talep edilmemektedir. Ayrıca bu gibi durumlarda sorun yaşarsanız Limanbet canlı yardım birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yorum Gönderin